Portal Wędkarski SHRAP DRAKERS

Dołącz do społeczności

Załóż swój wędkarski profil i pokaż innym swoje połowy!

Jeszcze chwilę temu internet gratulował rekordowego szczupaka 133 cm z Soliny, a teraz cała akcja zaczyna wyglądać trochę inaczej 😅

Wędkarze zauważyli, że „rekordowy” szczupak z Soliny wygląda IDENTYCZNIE jak ryba złowiona... ... Zobacz dalszą część posta

3

"Bez uwad squad" - grupa fanatyków turystyki wędkarskiej właśnie wróciła z wyprawy do Szwecji. Nie był to najlepszy pogodowo termin ale mistrzowie nawet w kałuży złapią rybę.

1

Grubas jeszcze przed tarłem, chociaż już widać było że chyba się powoli przymierza... A że było to kilka dni temu, może w tym tygodniu z racji cieplejszej temperatury część kleni już zacznie majowe gody 😊

Komentuj

Nasza piękna Narew 🌊

2

Nad Narwią piękna wiosna ⛅, w weekend ma być niestety trochę gorsza pogoda, ale nawet najgorszy dzień na rybach jest lepszy niż najlepszy dzień w pracy! Poza tym nie ma złej pogody na ryby! 😊 Udanego weekendu! 💪

Komentuj

Dobra miejscówka to połowa sukcesu! Jeśli znajdziecie taką, gdzie jest pełno jedzenia, możecie mieć pewność, że prędzej czy później zakręci się tam jakaś fajna ryba! 😊

Komentuj

Klenik w ostatniej chwili przed deszczem 😊

Komentuj

Taki głodomór z pełnym brzuchem się zameldował

1

Z racji tego, że na naszym odcinku Narwi z rybami jest ostatnio, hmm, jakby to powiedzieć... słabo, to chociaż inne formy życia wodnego dopisują - samica nurogęsi 😊

Komentuj

Tydzień zaliczony. Rewelacji nie ma, brania sporadyczne, ciężko namierzyć rybę, ale coś się udało wydłubać 😊 Weekend wiadomo - odpoczynek, bo nad wodą tłok - chyba, że jakiś szybki rekreacyjny wypad. 🐟

Komentuj

Bolenie wygrywają, trzy razy bez brania, ale za to szybki wypad na klenia uratował sytuację ostatnich dni 😊

Komentuj

Dawno temu, kiedy jeszcze woda była w Narwi... jak widać na zdjęciu na betonie w Pułtusku woda sięga do ławki, zdjęcie zrobione kilka lat temu 1 maja... 🌊 A dziś?

2

Jutro załamanie pogody, duży spadek temperatury i opady - więc dzisiaj może być dobry dzień żeby wybrać się na ryby 😊⛅ Wczoraj wieczorem popłynąłem na szybkie parę rzutów za boleniem - niestety powtórka z poniedziałku - cisza na... ... Zobacz dalszą część posta

1

Sezon rozpoczęty, pierwsze ryby zaliczone! U mnie były dwa krótkie wypady po trzy godzinki, jeden na klenie i jeden na bolenie. ... Zobacz dalszą część posta

Komentuj

Misja boleń czas start 😊

1

Czyżby nowy Rekord Polski? Solina, 133 cm. Czekamy na potwierdzenie tych informacji przez PZW.

1

Pogoda dopisuje, mamy piękną, ciepłą, zieloną majówkę! Na naszym odcinku Narwi mamy również ogromy tłok, także kolejny wypad, tym razem chyba na spinning porzucać shrapowymi wobkami za boleniem, dopiero jutro wieczorem jak się trochę... ... Zobacz dalszą część posta

Komentuj

Majówka nad Narwią upłynęła pod znakiem spinningowych zmagań o 🏆 Puchar Burmistrza Miasta Pułtusk 🏆 Na starcie pojawiło się ponad 40 wędkarzy co jest chyba rekordowym wynikiem w historii Koła nr 1 w Pułtusku. ... Zobacz dalszą część posta

Komentuj