Dlaczego piszę ten tekst? Wszystko za namową naszego forumowego kolegi bysiorka, którego serdecznie zapraszam w moje strony. Troszkę aby rozwiać wątpliwości tych, którzy nie mieli do czynienia z serią wędek Guide Select Dragona.
Po długich namysłach postanowiłem podzielić się z innymi Drakersami moimi doświadczeniami z użytkowania wędki Dragon Guide Select Tiny. Jego posiadaczem jestem od wiosny 2012 roku i myślę, że po dwóch i pół sezonu intensywnego użytkowania mam już kilka ciekawych spostrzeżeń.