Portal Wędkarski SHRAP DRAKERS

Dołącz do społeczności

Załóż swój wędkarski profil i pokaż innym swoje połowy!

Jakiś czas temu wraz z kolegą Marcinem wybraliśmy się na tygodniową zasiadkę karpiową nad przepiękne, dzikie jezioro. Był to akwen o krystalicznie czystej wodzie, otoczony starym lasem, skrywający wiele tajemnic. ... Zobacz dalszą część posta

2

Weekend dał popalić ☀️ 🌊 A ryby? Dzisiaj zobaczymy czy już kabany zaczęły brać 😊

Komentuj

Następnym razem foto się uda 🤣

Komentuj

Pierwszy kontrolny wypad na sandacza, krótki bo po ostatnich dniach bez brań już trochę brak motywacji. Tym razem... także bez brania! Chyba czas popływać znowu na klenie... 😊

Komentuj

Pogoda ciągle nas nie rozpieszcza... 🌊 W przerwach między deszczem i wiatrem, udało mi się popłynąć cztery razy porzucać trochę sumowym spinningiem. Bez kontaktu z rybą... ... Zobacz dalszą część posta

Komentuj

Czerwiec nas w tym roku nie rozpieszcza.... 😂

Komentuj

I jeszcze jeden 😊 Teraz chyba do końca czerwca trzeba się zająć sumem i sandaczem... 😊

Komentuj

Bez Uwad Squad na kolejnej wyprawie tym razem Finlandia

1

Kolejny kleń na pokładzie 😊

Komentuj

Deszczowo dzisiaj, ale nudy nie ma ... 😊

Komentuj

Takie wieczory pamięta się latami... Jesień, około 19:30, siedziałem na łódce próbując złowić sandacza, gdy zadzwonił kolega Leszek - "Szybko płyń do mnie mam dużego suma!"

Nie było czasu do stracenia. ... Zobacz dalszą część posta

1

Puch, biały puch. Wszędzie biały puch. Od lat panuje przekonanie, że gdy pyli topola, ryby nagle przestają brać. Teorii jest wiele 😊 Na przykład jedna z nich mówi, że ryby ją jedzą a potem chorują i dlatego nie biorą. ... Zobacz dalszą część posta

Komentuj

🔥

6

Łowimy nie śpimy! Maj powoli się kończy, więc będzie już tylko lepiej! 😊⛅

Komentuj

Panowie! Zaczęły brać! Ruszajcie nad wodę! 😂

Komentuj

Historia znad wody 🌊

Wczoraj wyskoczyłem za kleniem na grunt. Obskoczyłem kilka miejscówek - było parę delikatnych puknięć, ale nic konkretnego do zacinania. Po 20:00 zacząłem już powoli odpuszczać. ... Zobacz dalszą część posta

3

Maj nie rozpieszcza... pojedyńcze brania, pojedyńcze ryby, ale sądząc po temperaturze powinno być coraz lepiej 😊

Komentuj

Czy coś się dzieje nad Narwią? Wczoraj z kolegą @dell zaliczyliśmy wieczorny wypad na grunt żeby to sprawdzić. I już wiemy! Nie dzieje się nic! 😊 Następna kontrola już niedługo!

Komentuj
← Poprzednia
Strona 1 z 20